داستان جذاب بابا لنگ دراز اثر جاودان Jean Webster را حتما به خاطر دارید ، قهرمان داستان کودکی باهوش ، مهربان و دوست داشتنی به نام جودی ابوت است که به کمک فرد خیری که از او فقط سایه ای با پاهای دراز در ذهن دارد از نوانخانه پر درد و غم رها می شود و حتی به دانشکده راه می یابد. او در دانشکده دوستان خوبی مثل سالی و جولیا پیدا میکند و در آخر به هویت بابای محبوبش-بابا لنگ دراز- پی می برد


جودی ابد و دوستان

کارتون بابا لنگ دراز از سری داستانهای زیبا و مهیج می باشد. که نظر هرکس  مخصوصا خانم ها را به خود جلب می کند. شیوه مکالمه و صحبت بین افراد در این کارتون بسیار جذاب و شیرین است. این داستان بدلیل آنکه دارای دیالوگ های بسیار شفاف و رسایی می باشد توانسته است درون دلهای شما جای خود را باز کند به خصوص برای دختر خانم ها بدلیل نوع لباس های زیبای بکار رفته برای هنرپیشه های آن.
داستان بابا لنگ دراز ، داستان دخترک یتیم و فقیری است که در یک نوانخانه زندگی می کند و مجبور است در آنجا کار کند بابا لنگ دراز به صورت اتفاقی قیم او می شود و او را از نوانخانه به مدرسه می فرستد و خرج تحصیل او را فراهم می کند.
بابای مهربان جودی در همه حال مراقب او و به فکر اوست .جودی بامزه و شیطان هر روز یک کارجدید و یک خرابکاری جدید می کند که این ماجراها بسیار دیدنی هستند.
من به شما پیشنها می کنم که این کارتون را حتما ببینید

بابا لنگ دراز

آی دختر نرو . عجب دختری هستی . من؟آخه ... دختر مواظب باش نیوفتی . باشه باشه اومدم .

تو هم همراه جودی به روی شیروانی سقف دبیرستان دخترانه قدم می گذاری . نگران جودی هستی . آخر جودی احتیاط نمی کند و از این بام به آن بام می دود.


جودی ابد

داستان غم ها و شادی ها ، پیشرفت ها و شکست های جودی را حتما ببینید
پایان غافلگیر کننده آن را ببینید
ازدواج جودی با بابا لنگ دراز

کارتون بابا لنگ دراز را بخرید و با خانواده خود از دیدن آن لذت ببرید.
دوستدار شما جودی ابد

بابا لنگ دراز

مشخصات کارتون زیبای جودی و بابا لنگ دراز:
تعداد دی وی دی : 6 عدد
قیمت 6000 تومان

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1389    | توسط: کارتون قدیمی    |    | نظرات()